Konkurs z Larą Croft

tomb raider

Aparaty fotograficzne w dłoń, bo na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy Tab 2.0. 

samsung Galaxy

Z okazji zbliżającej się premiery nowego Tomb Raidera (grałam już w demo, jest fajnie. Naprawdę fajnie) będę chciała przybliżyć Wam trochę postać Lary – czyli najsłynniejszej na świecie bohaterki gry. W najnowszej części przejdzie ona lekką metamorfozę i już nie będzie cycatą Andżeliną, tylko trochę „zwyklejszą” kobietą. Ale do tego wrócimy za jakiś tydzień. Dziś mam dla Was zadanie konkursowe.

JA JAKO LARA CROFT

Zrób sobie zdjęcie w stylizacji na Larę Croft. Możesz umalować się, ubrać i uczesać na Larę – ale możesz też pokazać się w sytuacji dla Lary typowej. Liczy się pomysł, więc śmiało możecie robić zdjęcia zarówno komórką z rąsi – jak i w studio znajomego lustrzanką. Może to być fotka, w której masz po prostu larową minę. Jak zinterpretujesz zadanie, zależy już tylko od Ciebie. Ja wybiorę to zdjęcie, które mnie zachwyci. Pomysłem, pracą, wykonaniem, poczuciem humoru – czymkolwiek :) Zwycięzca dostanie tablet od Cenegi.

Zdjęcia nadsyłajcie w plikach .jpg (błagam o lekkie pliki. Najlepiej takie nieprzekraczające 250 kb), w mailu o tytule „KONKURS”,  na adres

adres mailowy

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba oczywiście zaakceptować warunki regulaminu. Prace nadsyłajcie do 1 marca 2013.

Czas START!

PS. Na koniec zdjęcie Lary z rąsi. Z dziubkiem.

tomb raider 3

Komentarze do wpisu: 9 Napisz komentarz

 1. Lucas napisał(a):

  @Segritta: weź wyjedź gdzieś proszę (chociaż na dzień, dwa), zrób sobie przerwę, kup po prostu tani bilet i zabookuj hotel, pojedź gdzieś gdzie nie ma blogów, vlogów i innych srogów. Ja już Cię nie czytam, staję się Twoim EX..potrzebuję Twoich tekstów, Twoich..

  1. Ja tego nie kumam. Pojawia się na blogu konkurs, w którym można coś wygrać. Tego konkursu mogło nie być. To nie jest tak, że zamiast konkursu pojawiłaby się jakaś inna notka. Nie. Po prostu nie byłoby konkursu. Co Ci szkodzi, Lucas, żeby po prostu olać ten konkurs, skoro Cię nie interesuje?
   Dość. Od teraz wprowadzam zakaz marudzenia w komentarzach. Bezwzględny.

   1. istotnie napisał(a):

    Chyba nie rozumiesz. Nie chodzi o to, że coś jest mało interesujące, tylko o to, że robi się tego sporo w takich nachalny sposób. Blog powoli zaczyna wyglądać jak słup ogłoszeniowy.

 2. Nie rozumiem tego kraju. Po pierwsze – Segritta jest inteligentną, wartościową osobą. Kto się ze mną nie zgodzi?
  Po drugie – Lubimy Jej poczucie humoru, trafność spostrzeżeń i w ogóle uważamy, że fajna babka, ale wystarczy, że przyjmie propozycję współpracy, to już robi z bloga słup ogloszeniowy. To w końcu jesteście tu z sympatii do Niej, czy traktujecie Ją jak marną dziennikarkę, która ma dostarczac Wam rozrywki w ramach charytatywnej misji i cieszyć się statusem niesprzedajnego blogera. Co w tym złego, że zgodziła się zareklamować grę czy płyn do prania? Czy umniejsza to Jej godność? Stawia Ją w szeregu z prostytutkami?

  „Wzbudzanie poczucia winy w blogerze” +10 do jakości nowych tekstów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *