Konkurs z Larą Croft

tomb raider

Aparaty fotograficzne w dłoń, bo na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy Tab 2.0. 

samsung Galaxy

Z okazji zbliżającej się premiery nowego Tomb Raidera (grałam już w demo, jest fajnie. Naprawdę fajnie) będę chciała przybliżyć Wam trochę postać Lary – czyli najsłynniejszej na świecie bohaterki gry. W najnowszej części przejdzie ona lekką metamorfozę i już nie będzie cycatą Andżeliną, tylko trochę „zwyklejszą” kobietą. Ale do tego wrócimy za jakiś tydzień. Dziś mam dla Was zadanie konkursowe.

JA JAKO LARA CROFT

Zrób sobie zdjęcie w stylizacji na Larę Croft. Możesz umalować się, ubrać i uczesać na Larę – ale możesz też pokazać się w sytuacji dla Lary typowej. Liczy się pomysł, więc śmiało możecie robić zdjęcia zarówno komórką z rąsi – jak i w studio znajomego lustrzanką. Może to być fotka, w której masz po prostu larową minę. Jak zinterpretujesz zadanie, zależy już tylko od Ciebie. Ja wybiorę to zdjęcie, które mnie zachwyci. Pomysłem, pracą, wykonaniem, poczuciem humoru – czymkolwiek :) Zwycięzca dostanie tablet od Cenegi.

Zdjęcia nadsyłajcie w plikach .jpg (błagam o lekkie pliki. Najlepiej takie nieprzekraczające 250 kb), w mailu o tytule „KONKURS”,  na adres

adres mailowy

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba oczywiście zaakceptować warunki regulaminu. Prace nadsyłajcie do 1 marca 2013.

Czas START!

PS. Na koniec zdjęcie Lary z rąsi. Z dziubkiem.

tomb raider 3