Konkurs Music For Life – do wygrania bilet na koncert Beyonce

Czy jesteś fanem Beyoncé i chciałbyś pójść na jej majowy koncert w Warszawie?

Dzisiejszy konkurs jest inny niż wszystkie, bo jego głównym celem jest pomoc dzieciom, a konkretniej: wsparcie Centrum Zdrowia Dziecka w zakupie sprzętu medycznego dla dzieci z problemami układu słuchu. Dlatego absolutnie wyjątkowo – jednym z warunków wzięcia w nim udziału jest też wsparcie kampanii Music For Life wysłaniem smsa, z którego cały zawrotny zysk zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego.

Na zachętę – jeden z koncertów Beyonce, której wiele można zarzucić, ale show to ona umie robić jak nikt inny.

OK, czas na zadanie konkursowe. Wiecie, co to jest mnemotechnika? W wielkim skrócie – to metoda na zapamiętanie czegoś. Można się z niej posługiwać wymyślaniem historii, wierszyków, kojarzeniem sobie nazw z czymś innym lub wizualizacją. Ćwiczenia z mnemotechniki są bardzo pomocne przy pracy z dziećmi, które mają zaburzenia słuchu. Dlatego chciałabym, żebyście i Wy pobawili się  tą metodą i wymyślili jakiś sposób na zapamiętanie kilku muzycznych ambasadorów pierwszej i drugiej edycji Music For Life. Możecie ułożyć wierszyk z ich nazwiskami, skojarzyć sobie z czymś te nazwiska, ułożyć historię, w której muzycy są bohaterami lub w dowolny inny sposób przedstawić mi w komentarzu mnemotechniczną metodę na ich zapamiętanie. Ci ambasadorzy to:

Natalia Kukulska, Piotr Kupicha, Justyna Steczkowska, Paweł Kowalczyk.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? 

1. W komentarzu pod tym tekstem opublikuj mnemotechnikę pozwalającą na zapamiętanie czterech ambasadorów kampanii Music For Life
2. Wyślij sms (koszt: 2,46 zł. brutto) o treści MFL pod numer 72069 a otrzymany w smsie zwrotnym kod wpisz na dole komentarza. 

Przykładowy komentarz może brzmieć na przykład tak:

     Kukułka poszła z teczką do kowala, żeby coś kupić
     LTY2HH

Na zgłoszenia czekam do 25 kwietnia. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę najfajniejszą mnemotechnikę a zwycięzca otrzyma bilet na koncert Beyonce (25 maja na stadionie narodowym w Warszawie). Oprócz tego Music For Life wyśle też pięciu wyróżnionym autorom zgłoszeń koszulki z logo kampanii. Wyniki zostaną ogłoszone w tym wpisie 26 kwietnia. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na warunki jego regulaminu.

Powodzenia!

UPDATE: Mamy już zwycięzców.
Zaproszenie na koncert Beyonce dostaje Joasia (kod:YXXX3G)
A koszulki wędrują do następującej piątki wyróżnionych: Dandyska (kod:DAKFNN), Agata (kod:F8PNSP), Mama Ka (kod:A9TLBB), Aleksandra Rak (kod:CFB69W), Agnieszka Widermańska (kod:B9CTEH).
Gratuluję! Wyślijcie teraz swoje dane na adres organizatora: musicforlife2musicforlife.pl