Konkurs Somersby – Make-up like a lord

Szykuje się we wrześniu iście epicka impreza z bajerami w Instytucie Wysokich Napięć. Mówiąc „epicka”, mam na myśli naprawdę napakowaną cudami zabawę z okazją do tysiąca #friendsie ze śmietanką polskiej blogosfery, gwiazdami Social Mediów, muzyką na żywo, najlepszymi foodtruckami w mieście i – jak znam lorda oraz pamiętam zeszłoroczne Party Like a Lord – niespodziankami, których spodziewać się nie sposób. Niewiele jest w ciągu roku okazji do zobaczenia tych wszystkich internetowych mordek, a na mnie spotkania z nimi działają wybitnie energetyzująco i inspirująco, więc już nie mogę się lordowskiej imprezy doczekać!

Każdy ze współpracujących z Lordem blogerów może wziąć na imprezę czterech swoich czytelników, w związku z czym postanowiliśmy zorganizować taki mały konkurs. Każdy u siebie. Każdy trochę inny. Ja wymyśliłam… make-up like a lord, czyli po prostu, po polsku: makijaż po lordowsku. :) Może być na lordzie albo na lady, może być na zwykłym śmiertelniku, może być zabawny, może być na serio, może być poprawny albo zupełnie niepoprawny. Ważne, że ma być makijażem i ma mi być na maila nadesłany w postaci zdjęcia.

No to jeszcze raz: 

ZADANIE KONKURSOWE: Wyślij mi na maila zdjęcie przedstawiające Twoje wyobrażenie „Make-up like a Lord” czyli lordowskiego makijażu. Wygrają cztery najbardziej pomysłowe, najładniejsze lub najzabawniejsze zdjęcia. Tytuł maila powinien brzmieć „KONKURS”. A, i zdjęcie nie powinno przekraczać wagi 300 kB.

ADRES MAILOWY DO NADSYŁANIA ZDJĘĆ:
adres mailowy

CZAS TRWANIA KONKURSU: Do 9 września (wtorek) do godz. 23:59.

NAGRODY: cztery podwójne zaproszenia na imprezę Party Like a Lord, które zwycięzcy dostaną kurierem, po podaniu mi swoich danych teleadresowych. Impreza odbędzie się 27 września w Instytucie Wysokich Napięć.

REGULAMIN KONKURSU: tutaj. Tak, musisz być pełnoletni, żeby wziąć w nim udział.

WYNIKI: W ciągu czterech dni od zakończenia konkursu pojawią się w aktualizacji tej notki razem ze zwycięskimi pracami. Jeśli się nie uda, macie jeszcze szansę u innych blogerów albo na stronie Somersby.

No to powodzenia! :*

ella indor2

UPDATE

No i mamy zwycięzców – a raczej cztery zwyciężczynie, których makijaże mnie urzekły. Jedna potraktowała wyzwanie bardzo poważnie i zrobiła profesjonalny makijaż lordowski, jak ze szkoły makijażu. Druga poszalała i obsypała się złotem, dokładając do tego oszałamiający uśmiech. Trzecia się rozdwoiła i oskarowo zagrała lordowską parę. A czwarta, pomimo że wysłała zdjęcie słabej jakości, absolutnie mnie kupiła pomysłem (i wykonaniem) kresek na powiekach w kształcie lordowskich wąsów. No bomba! :D Gratuluję wszystkim czterem i proszę o szybkie wysłanie mi danych teleadresowych (imię i nazwisko, adres i telefon dla kuriera). Widzimy się na imprezie u Lorda Somersby. Nie mogę się już Was doczekać! <3

Olga
Olga
Justyna
Justyna
Bieg do marzeń
Bieg do marzeń
Mia miaa
Mia miaa