Lordowski konkurs Somersby

Lord Somersby znowu coś wymyślił. I jest to dobre. Tak dobre, że wzięłam ze sobą na karaiby. Obawiam się, że jest nam tu z lordem tak dobrze, że łączenie się z internetami będę wykonywać tylko w naprawdę drastycznych, wymagających błyskawicznego kontaktu sytuacjach, takich jak np. wysłanie budzącego zazdrość zdjęcia na instagram lub statusu na fb. W końcu karaiby, słońce, palmy i morze. Ale żeby Wam nie było za smutno, razem z kilkoma innymi blogerami przygotowaliśmy dla Was konkursy z fantastycznymi nagrodami. Ich listy (blogerów) szukajcie u Kominka. A u mnie…

Bijemy się o jedno z tych technologicznych cacek, które sama chciałabym mieć. Najlepsza sportowa kamerka ever, maleństwo, które można przyczepić sobie do kasku, gogli, maski samochodu lub sprzętu nurkowego i nakręcić fenomenalne filmy akcji w jakości HD na ziemi, w wodzie i w powietrzu. Chodzi o GoPro Hero 3.

gopro hero3

Żeby ją wygrać, zrób ZDJĘCIE LORDOWSKIEJ DŁONI. Interpretacja dowolna, o ile to będzie zdjęcie i będzie przedstawiało lordowską dłoń. Banalnie proste, prawda? Możecie na przykład wystylizować własną lub wyrzeźbić sobie lordowską dłoń z modeliny i potem je sfotografować.

Tradycyjnie już liczę na Waszą kreatywność, fantazję, poczucie humoru i pracowitość. Jedno zdjęcie zachwyci nas najbardziej i to jego autorowi przyznamy nagrodę w postaci Hero3. Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie, musi mieć do niego wszelkie prawa autorskie i musi być pełnoletnia. Zdjęcia o wadze nieprzekraczającej 300 kB proszę nadsyłać na mój adres mailowy:

adres mailowy Konkurs trwa od teraz do 20 marca 2014. Aby wziąć w nim udział musisz zaakceptować warunki regulaminu (klik).

Powodzenia i ślę gorrrrrące buziaki z Gwadelupy,
Wasza Seg

formatka blackberry pergamin

Komentarze do wpisu: 14 Napisz komentarz

  1. Marek Knappe napisał(a):

    Apropo brania Somersby gdzies.. tak mi sie przypomnialo.
    Na wakacje odwiedzil mnie w Australii moj tatuts, ot co odwiedziny synka w australii. W ostatni dzien odwoze go na lostnisko, a ze jeszcze cos trzeba dopakowac otwiera torbe…. a tam 4 butelki somersby w torbie ukradzione mi z lodowki! No to pytam sie ‚PO CO ?! CZEMU ?! przeciez ty nie pijesz’ odpowiedz mnie rozsmieszyla do konca dnia:
    ‚Bo chcialem Uli wziac jakies piwo Australijskie’ ;)

  2. Anna Kunik napisał(a):

    Jeżyny kojarzą mi się z dzieciństwem i domem mojej babci… zawsze późnym latem chodziliśmy je zbierać a babcia robiła z nich sos do bułek na parze. Więc jeśli miałabym gdzieś go wypić to właśnie tam na polanie, gdzie świerszcze grają swoje melodie a czas zatrzymał się w miejscu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.