Lordowski konkurs Somersby

Lord Somersby znowu coś wymyślił. I jest to dobre. Tak dobre, że wzięłam ze sobą na karaiby. Obawiam się, że jest nam tu z lordem tak dobrze, że łączenie się z internetami będę wykonywać tylko w naprawdę drastycznych, wymagających błyskawicznego kontaktu sytuacjach, takich jak np. wysłanie budzącego zazdrość zdjęcia na instagram lub statusu na fb. W końcu karaiby, słońce, palmy i morze. Ale żeby Wam nie było za smutno, razem z kilkoma innymi blogerami przygotowaliśmy dla Was konkursy z fantastycznymi nagrodami. Ich listy (blogerów) szukajcie u Kominka. A u mnie…

Bijemy się o jedno z tych technologicznych cacek, które sama chciałabym mieć. Najlepsza sportowa kamerka ever, maleństwo, które można przyczepić sobie do kasku, gogli, maski samochodu lub sprzętu nurkowego i nakręcić fenomenalne filmy akcji w jakości HD na ziemi, w wodzie i w powietrzu. Chodzi o GoPro Hero 3.

gopro hero3

Żeby ją wygrać, zrób ZDJĘCIE LORDOWSKIEJ DŁONI. Interpretacja dowolna, o ile to będzie zdjęcie i będzie przedstawiało lordowską dłoń. Banalnie proste, prawda? Możecie na przykład wystylizować własną lub wyrzeźbić sobie lordowską dłoń z modeliny i potem je sfotografować.

Tradycyjnie już liczę na Waszą kreatywność, fantazję, poczucie humoru i pracowitość. Jedno zdjęcie zachwyci nas najbardziej i to jego autorowi przyznamy nagrodę w postaci Hero3. Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie, musi mieć do niego wszelkie prawa autorskie i musi być pełnoletnia. Zdjęcia o wadze nieprzekraczającej 300 kB proszę nadsyłać na mój adres mailowy:

adres mailowy Konkurs trwa od teraz do 20 marca 2014. Aby wziąć w nim udział musisz zaakceptować warunki regulaminu (klik).

Powodzenia i ślę gorrrrrące buziaki z Gwadelupy,
Wasza Seg

formatka blackberry pergamin