Napisz fraszkę, wygraj Ipada mini.

blog-graphic

Już Lord Kochanowski pisał fraszki na Ipadzie pod słynną jabłonią. Siadał w cieniu ukochanego drzewa niczym Gonciarz, głaskał się po brodzie, wsłuchany w śpiew białych orłów, dumał nad urodą swoich pantofli i tworzył. Jeśli pragniesz iść w ślady wieszcza, ten konkurs jest dla Ciebie.

Deal jest taki: wchodzisz w aplikację konkursową Lorda Somersby, w której znajduje się zdjęcie moje, Kominka i Krzysia Gonciarza (to samo, które można sobie obejrzeć w najnowszym Twoim Stylu). W aplikacji do zdjęcia dodano jednak sześć słów ukrytych gdzieś w różnych jego fragmentach. Odnajdź jak najwięcej z nich i w komentarzu pod tą notką opublikuj fraszkę z użyciem tych słów. Im więcej słów znajdziesz – tym wyższe szanse na zwycięstwo. Liczyć się będzie też Twoja pomysłowość i kunszt poetycki oczywiście. :)

Odnalezienie słów jest trudne (są naprawdę maleńkie, trzeba powiększyć zdjęcie mocno i wtedy da się je odczytać), więc Lord przygotował dla Was sześć podpowiedzi, które pomogą Wam je odgadnąć. Oto one:

1. Gdy otwierasz, wszystko wokół się otwiera.
2. Trzeba najpierw zerwać, aby związek przetrwał ze smakiem.
3. Wskazówki znajdziesz tam, gdzie coś mija, ale się nie kończy.
4. Dwoje, troje, wszyscy na raz. Gdy otwierasz – bliżej zaraz.
5. Szukaj w miejscu, które zawsze jest otwarte.
6. Szukaj tam, gdzie Muzyka i Czas zachowują się tak samo.

Aby nie psuć zabawy innym, komentarze do tej notki będą premoderowane (…) Komentarze są już widoczne, ale nie kierujcie się nimi, bo nie każdy dobrze odgadł słowa. :)

Żeby wziąć udział w konkursie, musisz był pełnoletni i zaakceptować regulamin. Na komentarze czekam do 29 lipca. Najlepszy komentarz zostanie nagrodzony Ipadem mini.

Jasne? To klikaj:

Somersby. Odnajdź słowa

Konkurs (i oddzielną nagrodę) znajdziecie też u Fash, Gonciarza, Kominka, Opydo i Tucholskiego, tak więc wybierz sobie ulubionego blogera. Nie obrażę się :)

UPDATE: 

Zwyciężczynią konkursu jest Agnieszka, autorka fraszki, która z miejsca mnie uwiodła: „Na hejtera”. Agnieszko, poproszę o dane teleadresowe na maila i możesz spodziewać się iPada mini. :)