Ścianka telewizyjna

tv na ścianie
http://www.keygre.com/2013/01/new-home-design-with-wall-decal-ideas/

Jestem na etapie budowania ścianki pod tv i pilnie potrzebuję Waszej pomocy. Otóż ja się na tym niestety nie znam a nie chcę popełnić błędów, których później będę żałować. Ścianka jest na środku pokoju. Tu macie rysunek planu mieszkania i chodzi o tę wolnostojącą ścianę między łóżkiem a salonem. Od strony salonu będzie na niej wisiał telewizor. Głównie do grania i oglądania filmów. Mój plan jest taki:

sciana tv wymiary

 

I teraz nie wiem:

1. Czy zapomniałam o jakimś wejściu poza tymi wyliczonymi na niebiesko? Bo nie chcę wiszących kabli, więc wszystko powinno być schowane za telewizorem, który będzie wisiał na ścianie.

2. Czy 110cm. wysokości zawieszenia TV to dobra wysokość? Gdzieś tak wyczytałam, ale kanapy jeszcze nie mam, więc nie wiem, co to będzie „wysokość oczu widza”.

3. Czy PS3 da się zawiesić na ścianie? Bo nie chcę żadnej szafki pod telewizorem. I tak będzie tam musiał gdzieś stanąć/zawisnąć jeszcze centralny, frontowy głośnik.

4. Czy ustalenie tych wszystkich wtyków do tv z lewej strony to dobry pomysł? Gdzie większość telewizorów ma wejścia na kable?