Szort 38

A idźcie w cholerę, przeciwnicy powszechnej sterylizacji nierasowych psów i kotów, hejterzy, zwolennicy codziennej dezynfekcji blatów kuchennych, wściekłe matki jadące po innych matkach, antyszczepionkowcy, przeciwnicy związków homoseksualnych, antysemici i ci, którzy nazywają morderczyniami kobiety, które dokonały aborcji. Z dala się ode mnie trzymajcie, religijni fanatycy, którzy za zło wcielone uznają człowieka o innej wierze lub jej braku i zamiast językiem miłości, jak im Jezus przykazał, mówią językiem nienawiści. Sio, ludzie, którzy uważają kobiety za gorszą płeć, która powinna być podległa mężczyźnie i której jedynym słusznym zajęciem jest opieka nad domem i dziećmi.
Nie mam już siły i ochoty Wam tłumaczyć, dlaczego się mylicie. W dupie Was mam. Niech inni tlumacza (i chwala im za to). Ja sobie teraz odpocznę z dala od oszołomstwa, ignorancji i chamstwa, poczytam mądrych ludzi, pooglądam ciekawe filmy i przynajmniej na jakiś czas postaram się uwierzyć, że żyję w cywilizowanym świecie.

z Fejsa, 6 stycznia 2015

Komentarze do wpisu: 6 Napisz komentarz

  1. disqus_TSDTl0p5Iu napisał(a):

    słodziutki komentarz. ciekawe, że akurat teraz wstawiasz Jezusa w połączeniu z nienawiścią, kiedy Boko Haram na dniach w imię Mahometa pali żywcem 2000 chrześcijan tylko dlatego, że w tego Jezusa wierzą (słyszałaś? nie? ups. o tym media raczej nie powiedzą, bo… no właśnie… i błagam bez pseudoargumentów, że to dlatego, że Afryka, bo jak jakiś ksiądz zmolestuje dziecko, to nawet na Księżyc media dotrą) nie mówiąc o Francji. kto tu jest ignorantem i manipuluje.

    1. Może dlatego,że w polskich realiach częściej się trafia mowa nienawiści w imię Jezusa a nie Mahometa? Twierdzisz, że media o tym nie mówią? To skąd o tym wiesz? Siedzisz w Afryce i oglądasz na bieżąco? A może jednak z mediów? Ups.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *