Szort 50

Seba, jako dość niegarbaty mężczyzna bez obrączki, cieszy się ogromnym powodzeniem na mieście, gdy wychodzi na wódkę ze znajomymi. Podchodzą wtedy do niego śliczne dziewczyny, próbują go uwieść, stawiać mu drinki, zagadywać, tańczyć z nim itp. A on nic. I czasem dochodzi do momentu, gdy Seba słyszy od takiej adoratorki:
– Ty chyba jesteś gejem.
Odpowiada wtedy bez namysłu:
– Nie, dlaczego? Po prostu mi się nie podobasz.
Z jednej strony trochę mi żal tych dziewcząt, bo to dość niegrzeczna odpowiedź, ale z drugiej….
:)

Komentarze do wpisu: 6 Napisz komentarz

  1. Jako ukochana Seby powinnaś czuć się wyjątkowa słysząc takie opowieści, w końcu nie każdy facet potrafi się powstrzymać gdy kobieta, tak go adoruje :) Ja osobiście zawsze czułam się dumna mając przy sobie faceta, który zawsze patrzy tylko na mnie, bez względu na to kto koło niego skacze <3

  2. Kwisatz Haderach napisał(a):

    Spotkałam ostatnio tego Sebe i powiedział, abyście żyli tak jak żyliście, nic się nie stało. Rozbawiła go cała ta sytuacja. Abyście nie myśleli nawet o kasowaniu czegokolwiek, bo niszczenie historii jest zbrodnią przeciwko dobru. Usunięcie przeszłości uzna jako palenie książek. Wtedy się zdenerwuje. „Jestem nikim, a urosłem do rangi… „. Skontaktuje się kiedyś z kim trzeba, niech ta osoba się niczego nie obawia. Nie było w nim nawet powiewu złości. Kazał przekazać: Wyczuwa w was poczucie niższości, nie do niego, lecz do osób, którymi gardzicie, które uważacie za głupsze, boicie się ich. Czasami trzeba dostać po mordzie, aby ktoś zaczął was szanować. Całe swoje życie opierają w konfrontacji do tych osób, mówił. Usuńcie ich na bok, to nie wasz CEL, to fałsz, przestańcie z nimi walczyć, a przed wami ukaże się krajobraz wolności, na którym nikt nie stoi. Gdzie wy, jak dalej mówił, jesteście malarzami tego obrazu. Tylko wtedy, tak jak on, zaczniecie się zastanawiać, co tu namalować. „Jak nie ulec dezinformacji? Odciąć się od wszelakiej informacji.” Na tym zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *