Szort 9

Narzekam trochę, bo jest kilka gier, których od dawna nie zaliczyłam, bo nie szły na moim sprzęcie, a teraz na maku na pewno nie pójdą i będę w końcu musiała kupić sobie kompa stricte gamingowego.

JA:  Skyrim! Jak ja bym już chciała komputer, na którym będę mogła w to pograć…
S: Mój komputer spokojnie go udźwignie.
JA: Mogę…? Naprawdę mogę u Ciebie pograć?
S: Tak.
JA: Ale… wiesz, że to będzie oznaczało tydzień siedzenia przed ekranem, obłożona kawą i kolą, po nocach, do rana, a potem kilka godzin snu i znowu. Bo ja gram kompulsywnie i wszystko muszę zebrać, zaliczyć, osiągnąć. I wszystkie easter eggsy muszę odkryć. I całą mapę przejść. I będę zombiakiem. I nie pogadasz ze mną. I będziesz mi musiał posiłki donosić, żebym nie umarła z głodu. Wciąż mi to proponujesz?
S: Tak.

Mam łzy w oczach. To „tak” było najpiękniejszym słowem, jakie można usłyszeć od mężczyzny. Zakochałam się. Ideały istnieją  :D

Komentarze do wpisu: 14 Napisz komentarz

    1. seba napisał(a):

     Spoko ja rozwiązałem wszystkie – dokładnie prawie wszystkie – nie rozwiązałem tych które kłóciły się z moimi zasadami moralnymi :)

 1. Ja już mam takiego faceta. Ma typowo gamingowy sprzęt, z którego mogłam kiedyś sobie spokojnie korzystać. A później Eve Online wprowadziło update’y, których mój staruszek Vaio już nie uciągnie i skończyło się granie w nowości. ;( Chyba w końcu będę musiała wymienić lapka.

  1. Krzysztof Lancaster Kotkowicz napisał(a):

   Rety, rety, co Ty masz za Vaio, że Eve nie śmiga? Toż to ma tak małe wymagania, że jak się zmniejszy detale to lata na wszystkim po 2004 roku.

   1. Chyba najpierwszego z możliwych. Jak go dostałam, był wypasiony w kosmos, ale na dzisiejsze warunki już nie bardzo. Eve chodziło na nim w miarę ok jeszcze niecały rok temu. Ja nie wiem, ja się nie znam, ja tylko babą jestem. Może mój facet mnie robi w wała, żebym nie zajmowała mu skrzyni. ;)

    1. Krzysztof Lancaster Kotkowicz napisał(a):

     Na najpierwszych z możliwych Eve by nie poszło. Zmniejsz ustawienia jakości i będzie śmigać. ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *