Wyniki konkursu i konferencja Virgin.

Muszę się Wam przyznać, że gdy publikowałam pytanie konkursowe w niedzielę, byłam kobietą małej wiary. Byłam przekonana, że przynajmniej kilkadziesiąt osób będzie „oryginalnych” i napisze coś o pierwszym seksie. A tu niespodzianka i odpowiedzi były naprawdę fajne i miło się je czytało. :) No, ale zanim przejdziemy do wyników konkursu, krótka relacja z dzisiejszej konferencji Virgin.

Wszystko zaczęło się od tego zdjęcia.

Na fanpejdżu spytałam, gdzie jesteśmy. GDZIE. W sensie – chodziło mi o naszą lokalizację, bo oczywiście jesteście medialnymi ninja i wiedzieliście doskonale, że chodzi o markę Virgin…. A byliśmy w Skwerze.

W podziemiach odbyło się oficjalne rozdziewiczenie Virgin w Polsce. Virgin chwali się świetną obsługą klienta (trzeba to będzie chyba przetestować) i super cenami w zakresie usług telefonicznych prepaid. 19 groszy – tyle w Virgin kosztuje minuta połączenia do wszystkich sieci telekomunikacyjnych i jest to najniższa cena połączenia w Polsce. Ponadto do końca 2012 roku daje darmowy dostęp do Internetsów, co ma głęboki sens, bo przecież w 2013 roku już nie będzie nic.

To jest Maciek. I woda. Yes we can!

A teraz pora ogłosić zwycięzców konkursu. Oto oni, autorzy najfajniejszych odpowiedzi na pytanie „w czym byłeś pierwszy?”.

Proszę się odnaleźć na liście ze screenshotami komentarzy a następnie wysłać mi wiadomość na segrittowym fanpejdżu z następującymi danymi:

Imię i nazwisko,
adres (do wysyłki nagród),
telefon kontatkowy,
mail.

Wiadomość proszę wysyłać z tego samego konta, z którego wysyłany był komentarz. Będę sprawdzać! A deadline nadsyłania danych to piątek (24 sierpnia 2012). Kto się nie zgłosi, traci nagrodę.

Wszystkie 30 osób dostanie startery od Virgin o wartości 50zł a dziesięć pierwszych osób z listy – dodatkowo czerwone, duże słuchawki. :)

Gratuluję!

Komentarze do wpisu: 15 Napisz komentarz

 1. Ja również dziękuję Seg i Wam za docenienie mego bycia pierwszym ;) Z tego miejsca pragnę podziękować także Kominowi za poznanie w sieci Matyldowego bloga. Gdyby nie on któż miałby dziś słuchafony i starter w moje miejsce.
  P.S. W samochodzie SM śmierdzi ;D

 2. Ale mam farta :-) Dostanę starter od Segritty i od Kominka :-D
  Jeden będzie mój, a drugi dam temu, który ze mną pierwszą połączył geny :-DDDD
  Dziękuję bardzo!

 3. Z tymi nagrodami, to chyba jakaś ściema :-/
  Wygrałam u Ciebie i u Kominka, dostałam tylko jeden starter w dodatku na 8zł zamiast na 50 :-(
  A miała być frajda dla mnie i dla mojego chłopa…

  1. Hm.. Może jakaś pomyłka zaistniała. Zaraz mailowo o wszystko ich wypytam. Przy takiej ilości nagród w sumie nic dziwnego, że się czasem coś pomiesza ;)

  2. Mam już odpowiedź :)
   Telefon zostanie automatycznie doładowany przez Virgin na kwotę kolejnych 50zł tuż po aktywacji startera (czyli po wykonaniu pierwszego połączenia).
   A zestawy wraz ze słuchawkami zostaną rozesłane wszystkie do końca tego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *