Wyniki konkursu i konferencja Virgin.

Muszę się Wam przyznać, że gdy publikowałam pytanie konkursowe w niedzielę, byłam kobietą małej wiary. Byłam przekonana, że przynajmniej kilkadziesiąt osób będzie „oryginalnych” i napisze coś o pierwszym seksie. A tu niespodzianka i odpowiedzi były naprawdę fajne i miło się je czytało. :) No, ale zanim przejdziemy do wyników konkursu, krótka relacja z dzisiejszej konferencji Virgin.

Wszystko zaczęło się od tego zdjęcia.

Na fanpejdżu spytałam, gdzie jesteśmy. GDZIE. W sensie – chodziło mi o naszą lokalizację, bo oczywiście jesteście medialnymi ninja i wiedzieliście doskonale, że chodzi o markę Virgin…. A byliśmy w Skwerze.

W podziemiach odbyło się oficjalne rozdziewiczenie Virgin w Polsce. Virgin chwali się świetną obsługą klienta (trzeba to będzie chyba przetestować) i super cenami w zakresie usług telefonicznych prepaid. 19 groszy – tyle w Virgin kosztuje minuta połączenia do wszystkich sieci telekomunikacyjnych i jest to najniższa cena połączenia w Polsce. Ponadto do końca 2012 roku daje darmowy dostęp do Internetsów, co ma głęboki sens, bo przecież w 2013 roku już nie będzie nic.

To jest Maciek. I woda. Yes we can!

A teraz pora ogłosić zwycięzców konkursu. Oto oni, autorzy najfajniejszych odpowiedzi na pytanie „w czym byłeś pierwszy?”.

Proszę się odnaleźć na liście ze screenshotami komentarzy a następnie wysłać mi wiadomość na segrittowym fanpejdżu z następującymi danymi:

Imię i nazwisko,
adres (do wysyłki nagród),
telefon kontatkowy,
mail.

Wiadomość proszę wysyłać z tego samego konta, z którego wysyłany był komentarz. Będę sprawdzać! A deadline nadsyłania danych to piątek (24 sierpnia 2012). Kto się nie zgłosi, traci nagrodę.

Wszystkie 30 osób dostanie startery od Virgin o wartości 50zł a dziesięć pierwszych osób z listy – dodatkowo czerwone, duże słuchawki. :)

Gratuluję!