Wyniki konkursu Lenor

image001

 

Jesteście bandą niedowiarków. Z Waszych odpowiedzi na pytanie konkursowe wynika, że jesteście dużo bardziej nieufni niż przeciętny Polak. No i dobrze. Bo ja też jestem nieufna. ;)

Jak widać na zdjęciu tytułowym, aż 63% ankietowanych wierzy, że świeżość pościeli może trwać 7 dni. 

Zestawy Lenora z poduszkami powędrują do następujących osób (w nawiasie podana przez nich odpowiedź, nie wiek):

Iwona (63), Bartek (63), Julita (62), Elżbieta (62), borowka (64), Joanna (61), Kasia (65), Anja (67), Joanna (67), Kabul (68).

Cała dziesiątka proszona o wysłanie mi maila ze swoimi danymi (Imię, Nazwisko, adres i telefon). Jeśli się pospieszycie, będziecie mogli razem ze mną i Tomkiem testować świeżość pościeli podczas tygodniowego wyzwania świeżości, które zaczyna się już w czwartek!

pasek

Komentarze do wpisu: 9 Napisz komentarz

    1. Przepraszam, że to tyle trwa. Mówią, że czekają jeszcze na dane wszystkich zwycięzców i wtedy wyślą całość. Będę ich pilnować! :)

 1. Mnie zastanawia parę spraw. Jak zdefiniować świeżość pościeli? Jednemu będzie się wydawać, że pościel jest świeża, a innemu że już śmierdzi. Jeżeli Segritta rzeczywiście będzie sceptycznie podchodziła do testu, to radzę używać nie tylko swojego nosa, ale także paru innych.

  Drugą sprawą jest to, że świeżość pościeli będzie zależała od świeżości człowieka, który będzie w niej spał :)

  Moje przewidywania konkursu : Segritta nie uzna, że pościel była świeża przez 7 dni, bo a) nie będzie świeża przez tyle dni i b) to by było niewiarygodne dla odbiorcy.
  Segritta uzna natomiast, że pościel była świeża przez n dni, gdzie n<7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *