Wyniki konkursu Party Like a Lord

W skład jury konkursu wchodziłam ja oraz wróżka Segritta. Na szczęście byłyśmy dość zgodne w wybieraniu faworytów, choć oczywiście nie było łatwo, bo… przyszły 193 zgłoszenia. To bardzo dużo jak na konkursk fotograficzny, który dodatkowo wymagał wystylizowania się.   Na poniższym kolażu część zdjęć, jakie nadesłaliście.

kolaz

 

A teraz uwaga uwaga, 10 osób, które dostają wyróżnienia, czyli specjalne zestawy od Lorda Somersby:

…i wreszcie, dwoje zwycięzców, którzy kupili nasze serca i wygrali Kindle Paperwhite.

Lordoza wygrała, gdy ją tylko zobaczyłam. Genialne jest to zdjęcie :)
Lordoza wygrała, gdy ją tylko zobaczyłam. Genialne jest to zdjęcie :)
A to Konrad z lamowcą, którzy dodatkowo dostają zaproszenie na piątkową imprezę!
A to Konrad z lamowcą, którzy dodatkowo dostają zaproszenie na piątkową imprezę!

Wszyscy zwycięzcy proszeni są o wysłanie mi na maila swoich danych (imię, nazwisko, adres i telefon) – z tych samych maili, z których wysyłali swoje zgłoszenia. Konrad ma to zrobić mega szybko, żebyśmy zdążyli mu wysłać zaproszenie na imprezę (i jeszcze wyślij mi, Konradzie, imię i nazwisko osoby towarzyszącej).

Gratuluję,

Lady Segritta.

 

Komentarze do wpisu: 24 Napisz komentarz

    1. żeby wpaść na pomysł zrobienia zdjęcia stylizowanego na znany obraz w konkursie, który do tego idealnie pasuje, dobrać odpowiedni strój, tło i zawiesić jabłko. Nikt inny na ten pomysł nie wpadł, więc nie nazwałabym tego korzystaniem z gotowca. Co więcej: gdyby nie było oryginalnego obrazu, to ta fotografia by nie została wyróżniona. A ściąganie od Magritte’a by było wtedy, gdyby to Magritte się zgłosił wpierw do tego konkursu.

    2. Co więcej: gdyby nie było oryginalnego obrazu, to ta fotografia by nie została wyróżniona. A ściąganie od Magritte’a by było wtedy, gdyby to Magritte się zgłosił wpierw do tego konkursu.

 1. Ludzie są genialni :D
  BTW, wbijam się w poniedziałek do wypożyczalni przebrań, pytam o stój lorda, a Pani na to: o, następny, co pali w kominku w jakimś konkursie xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *