Zostań testerem TomTom

Banner-TomTom-GO_tcm149-41476

Są takie momenty w życiu blogera, gdy dostaje do testów produkt, który już wcześniej darzył ogromnym zaufaniem. Mówi się wtedy producentowi „zobaczymy, co z tego będzie” a w duszy się cieszy, że wybrali właśnie mnie. No i tak właśnie się stało w tym przypadku, bo dostałam do zrecenzowania nawigację samochodową TomTom, z którą zaprzyjaźniłam się jeszcze w Londynie – a o której Polacy wtedy raczej nie słyszeli.

TomTom GO 500 to takie sprytne urządzenie, które nie tylko prowadzi kierowcę do wskazanego celu, ale też daje mu informację o remontach na drogach i korkach dzięki połączeniu z internetem. Zdążyłam już go trochę sprawdzić w trasie, ale wnioski zachowam jeszcze dla siebie, bo dziś chciałabym wyłonić spośród chętnych drugiego testera, z którym wspólnie napiszemy recenzję. Tester dostanie oczywiście sprzęt na własność – razem z wielofunkcyjną ładowarką samochodową TomTom. Szukamy osoby, która ma prawo jazdy od conajmniej roku, mieszka w dużym mieście (powyżej 200 tys. mieszkańców) i codziennie porusza się po nim przez przynajmniej pół godziny.

Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem nowego TomTom GO 500, wyślij zgłoszenie na adres:

edward.paplauski@fleishmaneurope.com

W tytule maila napisz nazwę tego bloga (Segritta.pl) a w treści odpowiedz na następujące pytania:

1. Imię i nazwisko
2. Wiek
3. Miejsce zamieszkania
4. Czy masz prawo jazdy? Od kiedy? 
5. Ile czasu dziennie spędzasz w samochodzie? 
6. Dlaczego jesteś najlepszym kandydatem na testera TomTom? (odpowiedz, używając przynajmniej 500 znaków)

Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 28 sierpnia 2013, o godz. 23:59. Możesz nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Wysyłając je, zgadzasz się na warunki regulaminu testów dostępnego pod tym linkiem.

Trzy – czte – ry!

UPDATE: Wybraliśmy już zwycięzcę, a właściwie zwycięzców, bo nie mogliśmy się zdecydować miedzy Natalią Czech a Muszkieterem, więc postanowiliśmy ich oboje wciągnąć do testów :) Gratuluję!

Image converted using ifftoany