Wygraj suszarkę do ubrań Electrolux Delicate Care Steam

Suszarka do ubrań to jeden z tych sprzętów, których się nie docenia, póki się ich nie spróbuje. A potem już człowiek nie wyobraża sobie, że mogłoby ich zabraknąć w domu. Model Electrolux Delicate Care Steam to moja pierwsza suszarka i od razu wielka miłość. Tutaj możecie przeczytać opis wrażeń z tygodnia testowania. A tymczasem… mam dla Was dokładnie ten sam model do wygrania w konkursie :)

Suszarka Electrolux Delicate Care Steam to wszystko to, czego możecie oczekiwać od najlepszych suszarek na rynku, ale dodatkowo jest to gadżet umożliwiający wszystkim leniom (takim jak ja) schowanie żelazka do szafy. Brzmi nierealnie, wiem, ale tak to u mnie zadziałało :) Bo programy parowe pozwalają na takie odświeżanie i suszenie ubrań, że potem w ogóle nie trzeba ich prasować. I jeszcze można w niej suszyć delikatne ciuchy, na przykład jedwabne lub wełniane, bez obaw, że się zniszczą lub skurczą. No ale po kolei. Czym wyróżnia się suszarka Electrolux Delicate Care Steam?

Niskie zużycie energii

A++ to oznaczenie klasy efektywności energetycznej. Jest ich aż 7 i klasa A++ jest drugą najlepszą. To oznacza, że suszarka oszczędza prąd i ma szereg usprawnień, które pozwalają jej oszacować, jak długo i jak intensywnie ma pracować, by nie marnować energii elektrycznej. Na przykład ma czujnik wilgotności ubrań i nie pracuje ani minuty dłużej, niż jest to konieczne. W momencie, gdy materiały w bębnie są suche, suszarka po prostu przestaje suszyć. Intensywność i długość pracy zależy też od ilości ubrań w środku, więc nie trzeba się martwić, że np. pojedyncze spodnie zeżrą nam energię potrzebną na wysuszenie całego prania.

Tylko jeden filtr

Eco Flow czyli tylko jeden filtr do czyszczenia. Nie wiem, jak to działa w innych suszarkach, ale ja tu się w ogóle nie muszę martwić o złożoną konserwację i czyszczenie urządzenia, bo w bębnie jest tylko jeden filtr. One filtr to rule them all. I jest to, moi drodzy, patent doskonały dla wszystkich właścicieli sierściuchów, bo suszone ubrania są jednocześnie czyszczone z sierści, kurzu i wszelkiej maści kłaków walających się po mieszkaniu. Ja nie wiem, jak ona to robi, ale wszystkie te meszki i kłaczki po prostu lądują w filtrze. Magia.

Ubrania się nie gniotą!

Żegnaj, żelazko. No dobra. Nie oszukujmy się. Białą, bawełnianą koszulę trzeba będzie uprasować, zanim się w niej wybierze na obiad do królowej angielskiej. Ale ciuchy, które nie muszą być idealnie gładkie – albo są uszyte z niemnących się materiałów – wystarczy wrzucić w program parowy, który przeciwdziała zagnieceniom. Działa dokładnie tak, jak drogie żelazka parowe, czyli wykorzystuje ciepło i wilgoć, żeby rozluźnić tkaninę. Poza tym suszarka Delicate Care Steam ma taki fajny mechanizm, że nawet po wysuszeniu ubrań, lekko obraca bębnem, żeby materiał nie zastygł w jednej pozycji (a to właśnie powoduje zagniecenia). W efekcie wyciągam z suszarki wielką, bawełnianą poszewkę na kołdrę i ona jest naprawdę gładka. Dużo bardziej niż po tradycyjnym suszeniu na linkach.

Programy parowe

Programy parowe służą nie tylko „prasowaniu” ubrań, ale można w nich też uprać ubrania, które normalnie przeznaczone są tylko do prania chemicznego. Oraz jest to super sposób na odświeżenie bluzki lub ubrań sportowych, których jeszcze nie trzeba prać, ale np. chcesz, żeby ładnie pachniały przed kolejnym użyciem.

Do delikatnych tkanin

Jeśli martwisz się o swoje jedwabne sukienki i wełniane swetry, to suszarka Electrolux Delicate Care ma specjalne programy do suszenia lub odświeżania takich ubrań. Wełna suszona jest w niższej niż zwykle temperaturze, żeby nie dopuścić do skurczenia się ubrań. Generalnie do każdego typu tkanin znajdziesz tu odpowiedni program, który będzie ochraniał Twoje ulubione ciuchy.

I się zmieści :)

Suszarkę możesz postawić na pralce. Służy do tego specjalny łącznik, który ma dodatkową, wysuwaną platformę. Prosty, bardzo praktyczny patent, który oszczędza nam tego wiecznego schylania się po rzeczy.

Już jej pragniecie? :) No to teraz wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i czekać na ogłoszenie wyników. Jeden szczęśliwiec lub jedna szczęśliwczyni dostanie od Electroluxa to samo cudo, które ja mam. Gotowi? Uwaga:

Napisz w komentarzu, co w Twoim życiu zmieniłaby suszarka do ubrań Electrolux.

Odpowiedź napiszcie tu, w komentarzu pod wpisem. Czas macie do 4 maja 2017 (włącznie, czyli do godz. 23:59). Potem komisja konkursowa będzie miała tydzień na wybranie jednego, zwycięskiego komentarza. Wyniki ogłoszę tu, w aktualizacji wpisu, więc wracajcie tu, żeby sprawdzić, czy wygraliście. Tu jest regulamin konkursu (klik). W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski.

Powodzenia i trzymam kciuki :D

 

UPDATE: Konkurs zakończony, zwycięzcą konkursu zostaje…
IREK G. 

Gratuluję! :) Teraz zwycięzca proszony jest o wysłanie swoich danych kontaktowych pod adres podany w regulaminie.